Vybrali ste novinku


Letné novinky od SodaStream

SodaStream prináša nové letné príchute sirupov FREE a štýlové fľaše (nielen) pre deti.

Vyskúšajte nové príchute


Nový rad koncentrovaných sirupov FREE pre perlivú vodu SodaStream kombinuje chuť  tradične známeho ovocia s príťažlivou novou príchuťou, ktorá naplno vynikne vo vašom pohári perlivej vody. Nové sirupy sú z čistých prírodných zložiek bez konzervantov, umelých farbív či umelých sladidiel. Sladká chuť je zásluhou ovocného cukru v primeranej miere, aby sme udržali nevítané kalórie na uzde.

Teraz prinášame 3 nové letné príchute, ku ktorým sa budete radi vracať. Ochutnajte sladko príťažlivú brusnicu v duete s krehkou malinou, osviežujúcu čerstvú citrónovú príchuť alebo nechajte na seba pôsobiť exotikou voňajúce diaľky v chuti marakuje spojenej s mangom.

Koncentrovaná fľaštička s objemom 500ml vystačí až na 12l jemného perlivého nápoja. V spojení s výrobníkmi SodaStream tak získate 1 liter perlivého nápoja z domácej vody z vodovodného kohútika, rýchlo, bez námahy a zložitého premýšľania. Správne dávkovanie stráži viečko s odmerkou.

Viac informácií o sirupoch SodaStream >>
Detské fľaše v novom šate


SodaStream pomáha vaše deti viesť k správnemu pitnému režimu. Špeciálne plastové tlaku odolné fľaše na sódovú vodu teraz prinášame v príťažlivom detskom dizajne. 4 nové fľašky v 0,5 litrovom prevedení, Champion green, blue, Princess pink, violet si môžu malé princezné aj malí šampióni označiť vlastným menom.

SodaStream fľaše na sýtenie sú určené pre opakované používanie a navrhnuté priamo pre výrobu sódy. Všetky fľaše sú BPA free, transparentné, odolné a šetrné k životnému prostrediu. Môžu byť používané až 3 roky. Sú k dispozícii v 1l, 0,7l a 0,5l-vom prevedení, v rôznych farebných kombináciách, vrátane sklenenej karafy pre použitie v špeciálnych modeloch Penguin a Crystal.

Viac informácií o fľaškách SodaStream >>


Vložené 15. 7. 2015

Ostatné novinky v PLANEO Elektro

Archív noviniek
Leták PLANEO Elektro - Prebuďte záhradu s nami

Leták PLANEO Elektro - Prebuďte záhradu s nami

Prinášame vám nový leták PLANEO Elektro "Prebuďte záhradu s nami" platný od 23.3. do 5.4.2017.

Viac informácií
Huawei P10 + set príslušenstva

Huawei P10 + set príslušenstva

Objednajte si v našich predajniach Huawei P10 a získate k nemu príslušenstvo v hodnote 110 € zadarmo.

Viac informácií
Získajte až 55 € späť pri nákupe chladničky LG

Získajte až 55 € späť pri nákupe chladničky LG

Teraz vráti spoločnosť LG spotrebiteľom za nákup vybraných chladničiek až 55 € späť.

Viac informácií
ZÍSKAJTE K NÁKUPU ELEKTRICKÉ KEFKY ORAL-B V HODNOTE 79 €

ZÍSKAJTE K NÁKUPU ELEKTRICKÉ KEFKY ORAL-B V HODNOTE 79 €

Kúpte si tyčový vysávač Ergorapido, zaregistrujte svoj nákup a získajte ako darček Oral-B PRO 790 s dvomi elektrickými zubnými kefkami v balení s praktickým cestovným puzdrom v hodnote 79€.

Viac informácií
Archív noviniek