Vybrali ste novinku


Letné novinky od SodaStream

SodaStream prináša nové letné príchute sirupov FREE a štýlové fľaše (nielen) pre deti.

Vyskúšajte nové príchute


Nový rad koncentrovaných sirupov FREE pre perlivú vodu SodaStream kombinuje chuť  tradične známeho ovocia s príťažlivou novou príchuťou, ktorá naplno vynikne vo vašom pohári perlivej vody. Nové sirupy sú z čistých prírodných zložiek bez konzervantov, umelých farbív či umelých sladidiel. Sladká chuť je zásluhou ovocného cukru v primeranej miere, aby sme udržali nevítané kalórie na uzde.

Teraz prinášame 3 nové letné príchute, ku ktorým sa budete radi vracať. Ochutnajte sladko príťažlivú brusnicu v duete s krehkou malinou, osviežujúcu čerstvú citrónovú príchuť alebo nechajte na seba pôsobiť exotikou voňajúce diaľky v chuti marakuje spojenej s mangom.

Koncentrovaná fľaštička s objemom 500ml vystačí až na 12l jemného perlivého nápoja. V spojení s výrobníkmi SodaStream tak získate 1 liter perlivého nápoja z domácej vody z vodovodného kohútika, rýchlo, bez námahy a zložitého premýšľania. Správne dávkovanie stráži viečko s odmerkou.

Viac informácií o sirupoch SodaStream >>
Detské fľaše v novom šate


SodaStream pomáha vaše deti viesť k správnemu pitnému režimu. Špeciálne plastové tlaku odolné fľaše na sódovú vodu teraz prinášame v príťažlivom detskom dizajne. 4 nové fľašky v 0,5 litrovom prevedení, Champion green, blue, Princess pink, violet si môžu malé princezné aj malí šampióni označiť vlastným menom.

SodaStream fľaše na sýtenie sú určené pre opakované používanie a navrhnuté priamo pre výrobu sódy. Všetky fľaše sú BPA free, transparentné, odolné a šetrné k životnému prostrediu. Môžu byť používané až 3 roky. Sú k dispozícii v 1l, 0,7l a 0,5l-vom prevedení, v rôznych farebných kombináciách, vrátane sklenenej karafy pre použitie v špeciálnych modeloch Penguin a Crystal.

Viac informácií o fľaškách SodaStream >>


Vložené 15. 7. 2015

Ostatné novinky v PLANEO Elektro

Archív noviniek
Samsung - 10 ročná záruka na vypálené pixely

Samsung - 10 ročná záruka na vypálené pixely

Spoločnosť Samsung predĺžila 10 ročnú záruku na vypálené pixely.

Viac informácií
Braun výrobky so zárukou vrátenia peňazí

Braun výrobky so zárukou vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí na výrobky Braun do 60 dní od kúpy.

Viac informácií
Voľná telka Vám vráti 10 €

Voľná telka Vám vráti 10 €

V novom roku získajte späť 10 EUR z novej antény.

Viac informácií
Kúpte si umývačku riadu

Kúpte si umývačku riadu "Whirlpool" a získajte tablety JAR Platinum

K vybraným modelom úsporných umývačiek riadu vám teraz pribalíme až 144 tabliet JAR PLATINUM, čo predstavuje priemerné množstvo umývacieho prostriedku na pol roka.

Viac informácií
Archív noviniek