Vybrali ste novinku


Nové príchute od SodaStream

SodaStream prináša novú prémiovú kolekciu sirupov aj pre gurmánov.

Koncom minulého roka sa na pultoch predaní PLANEO Elektro objavili nové príchute Sodastream WATERS. Nové zloženie, nový dizajn s lepším dávkovaním prostredníctvom vrchnáčika, nový objem 440ml, z ktorého vyrobíte až 9l nápoja a to všetko za novú, lepšiu cenu  4,49 €. Sirupy z kategórie WATERS Fruits (s ovocným cukrom, v príchutiach Čučoriedka, Brusnica), WATERS Zeros (s nízkym obsahom cukru, v príchutiach Brusnica/Malina, Marakuja/Mango) a WATERS Plus (s pridanými vitamínmi, v príchutiach Limetka, Pomaranč/Mango) si už našli svojich priaznivcov.

Teraz sme sa túto kolekciu sirupov rozhodli rozšíriť o prémiovú radu „GOURMET“.  Ako už aj názov naznačuje, jedná sa o niečo gurmánske – konkrétne ide o netradičnú kombináciu ovocia a zeleniny. Túto kolekciu pre nás vytváral celosvetovo uznávaný šéfkuchár Paul Liebrandt, držiteľ 2 michelinských hviezd, ktorý sa preslávil odvážnym štýlom prípravy jedla.

Od polovice januára sa môžete tešiť na novú príchuť Zelené jablko/Uhorka 440 ml. Netradičné spojenie chuti zeleného jablka a uhorky pre ozajstných gurmánov a to všetko bez umelých prídavných látok, sladené fruktózou a s výťažkami z rastliny stévia, teraz za cenu 5,69 €.V čom sa líšia naše sirupy od tých, ktoré bežne poznáte z regálov v obchodoch? Sme špecialisti na prípravu domácej perlivej vody a naše koncentrované sirupy sú navrhnuté špeciálne pre sýtenú vodu. Voda po nasýtení sa chová úplne inak, keď do nej pridáte sirup. Je potrebná iná koncentrácia sirupu ako v prípade, keď miešate nesýtenú vodu s bežným sirupom.

Vďaka našim skúsenostiam dokážeme sirupy pre perlivú vodu pripraviť tak, aby výsledná chuť dokázala správne rozohriať vaše chuťové poháriky.  Je len na vás, či zostanete pri klasickej perlivej vode s kúskom ovocia alebo ochutnáte niektorú z našich príchutí.

Viac informácii o aktuálnej ponuke sirupov SodaStream >>

Vložené 12. 1. 2016

Ostatné novinky v PLANEO Elektro

Archív noviniek
Samsung - 10 ročná záruka na vypálené pixely

Samsung - 10 ročná záruka na vypálené pixely

Spoločnosť Samsung predĺžila 10 ročnú záruku na vypálené pixely.

Viac informácií
Braun výrobky so zárukou vrátenia peňazí

Braun výrobky so zárukou vrátenia peňazí

Garancia vrátenia peňazí na výrobky Braun do 60 dní od kúpy.

Viac informácií
Voľná telka Vám vráti 10 €

Voľná telka Vám vráti 10 €

V novom roku získajte späť 10 EUR z novej antény.

Viac informácií
Kúpte si umývačku riadu

Kúpte si umývačku riadu "Whirlpool" a získajte tablety JAR Platinum

K vybraným modelom úsporných umývačiek riadu vám teraz pribalíme až 144 tabliet JAR PLATINUM, čo predstavuje priemerné množstvo umývacieho prostriedku na pol roka.

Viac informácií
Archív noviniek